Rokiškio šiuolaikinė mokykla. Šių mokslo metų planai

Šiandien baigėsi mokinių registracija į Rokiškio šiuolaikinę mokyklą. Deja, iki registracijos pabaigos Švietimo ir mokslo ministerijai siųstas prašymas dėl patalpų panaudos nebuvo patvirtintas ir vis dar laukia savo eilės konkurencijos tarybos stalčiuose. Dabartinė mokyklos komandai pateikta patvirtinimo data – rugpjūčio pradžia, tačiau tai gerokai per vėlu. Dėl šios priežasties mokykla nespėjo suformuoti būtino dydžio klasių.

Apie esamą situaciją mokyklos mokytojų kolektyvas buvo informuotas iš anksto. Taip pat, susitikta su užsiregistravusiais tėvais ir mokiniais. Visų nuomonė vieninga – nenuleisti rankų ir judėti pirmyn, todėl buvo sukurtas atsarginis planas. Planuojama, jog gavus patalpų panaudos patvirtinimą mokykla pradės organizuoti STEAM (integruotus matematikos, informatikos, kalbų ir menų) būrelius ir užklasines veiklas.

„Žvelgiant iš tėvų ir vaikų pozicijos toks planas netgi geresnis. Lankydami papildomas veiklas vaikai galės asmeniškai patirti šios mokyklos mokymo specifiką, susipažinti su mokytojais, aplinka, ugdytis kitokį požiūrį į mokslą. Tėvai taip pat jausis saugiau, kuomet be skubos galės priimti sprendimą lankyti šią mokyklą jų vaikams ar ne. Be to turėsime net  metus patalpose pilnai įgyvendinti visas įrengimo idėjas ir kitais metais vaikai mokykloje suras jau visapusiškai išpuoselėtą aplinką“, – mintimis dalijosi mokyklos direktorė Ieva Kilienė.

Užklasinių veiklų planas ir pasiūlymai šiuo metu yra ruošiami. Tikimasi startuoti rugsėjo – spalio mėnesiais. Taip pat mokyklos steigėjai kviečia aktyvius tėvus ir bendruomenės narius prisidėti prie tolesnio mokyklos idėjos vystymo. Siekiama suformuoti bendruomenės kolektyvą, kuris per šiuos mokslo metus kartu su mokyklos komanda kurtų tokią mokyklą, kokios reikia rajono žmonėms. Visus norinčius prisidėti idėjomis ir darbais, mokyklos steigėjai kviečia rašyti el. paštu info@siuolaikinemokykla.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *